SSS

BatIste Kuru Şampuan Nedir?

Batiste Kuru Şampuan, “suya ihtiyaç duymayan” ve pirinç nişastasına dayanan yenilikçi formülasyonu ile saçın ihtiyaçlarına göre saç köklerindeki fazla yağı emerek sönük, cansız saçlara, yıkama gereği olmadan, hacimli ve hayat dolu saçlar kazandırmaya yardımcı olurken saçlarda muhteşem kokular bırakır. Hızlı bir uygulama ile saçları anında tazeler, canlandırır, hacim ve güzel bir dokunuş kazandırarak uygulamadan sonra saçlarda temizlik ve ferahlık hissi bırakır.

BatIste Kuru şampuanın kullanımı kolay mıdır ve nasıl kullanmalıyım?

Evet! Batiste kullanımı çok basit ve kolaydır.

  • 1. ADIM : Şişeyi iyice çalkalayın ve saç köklerine doğru 30 cm uzaklıktan püskürtün.
  • 2. ADIM : Parmak uçlarınızla saç diplerinize masaj yaparak tüm saça yayın.
  • 3. ADIM : Saçlarınızı tarayın ve her zamanki gibi şekillendirin.

BatIste kuru şampuanı ne zaman uygulamalıyım?

Sen ne zaman istersen! İster saçların söndüğü zaman, ister saçlarında anında havalı bir görünüm istediğin zaman, istersen de spor sonrası yada bir buluşma öncesi. Kısacası saçını canlandırmak ve tazelemek istediğin her an.

BatIste Saç Tiplerine Özel kuru şampuan serisinin farkı nedir?

Batiste’in saç tiplerine özel kuru şampuan serisi saçlarını sadece tazeleyip hacimlendirmekle kalmaz, Damage Control Keratin içeriği ile ısıyla şekillendirme ve aşırı işlemden kaynaklanan hasarlara karşı korur, Volume kolajen içeriği ile ağırlaştırmadan ekstra hacim ve dolgunluk katar, De-Frizz Hindistan Cevizi içeriği ile elektriklenen ve kabaran saçları yatıştırır, Hydrate Avokado içeriği ile nemlendirir ve yumuşatır. Üstelik ultra hafif ve görünmez* formülüyle saçı ağırlaştırmaz.

*Damage Control, Hydrate, De-frizz

Günde en fazla kaç kere kullanabilirim?

Batiste Kuru Şampuanlara ne zaman ihtiyacın olursa! İstediğin her an dilediğin kadar kullanabilirsin.

BatIste kullandığımda eğer alerjik bir reaksiyon olursa ne yapmalıyım?

Saç, vücut veya cilt ürünleri gibi herhangi bir güzellik ürününü uzun yıllar boyunca kullanıyor olsanız bile bazen olumsuz bir tepki ortaya çıkabilir. Böyle bir durum yaşanması ihtimalinde daha fazla araştırma yapabilmemiz için ürünü kullanmayı bırakıp bizimle iletişime geçmenizi öneririz.